Begović zaključao mrežu protiv Sunderlanda

Autor/ica 23.11.2013. u 17:35

Fudbaleri Stoke Cityja savladali su u 12. kolu Premiershipa na svom terenu Sunderland rezultatom 2:0 uz jako dobru partiju Asmira Begovića.

Do vodstva je Stoke stigao u 30. minuti susreta. N’Zonzi je uposlio Charlieja Adama, a ovaj je pogodio za prednost od 1:0. Veliku uslugu Stokeu napravio je Wes Brown koji je isključen u 36. minuti, a do kraja utakmice je N’Zonzi golom u 82. minuti potvrdio pobjedu Stokea. Asmir Begović je branio jako dobro u ovom susretu.

Newcastle je na St. James Parku savladao Norwich s 2:1. Remy je već u drugoj minuti pogodio za prednost Svraka od 1:0, da bi Gouffran u 38. minuti povećao na 2:0. Konačnih 2:1 postavio je Fer u 80.minuti susreta.

Swansea je slavio gostujuću pobjedu od 2:1 na Craven Cottageu protiv Fulhama. Hughes je postigao autogol u 56. minuti za prednost gostiju, da bi Parker osam minuta kasnije poravnao rezultat na 1:1. Pobjedu gostima iz Velsa donio je Jonjo Shelvey u 80. minuti susreta.

Gostujuću pobjedu je upisao i Crystal Palce koji je golom Bannana iz 81. minute slavio na gostovanju u Hullu s 1:0.